Zbiór wszystkich sportowych transmisji na żywo w jednym miejscu. W tym tekście będziemy zamieszczać najważniejsze naszym zdaniem wydarzenia sportowe, które zostaną rozegrane w nadchodzącym tygodniu.

Poniedziałek (06.11.2023)

20:30 Premier League: Tottenham Hotspur – Chelsea FC (Viaplay)

22:00 WTA Finals w Cancun- Finał gry pojedynczej kobiet (Canal+)

Wtorek (07.11.2023)

16:50 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Fenerbahce Opet Stambuł – Calcit Kamnik (Polsat Sport News)

17:50 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Grot Budowlani Łódź – SC Potsdam (Polsat Sport)

18:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Borussia Dortmund – Newcastle United FC (Polsat Sport Premium 2)

18:35 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Szachtar Donieck – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1)

20:20 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: PGE Rysice Rzeszów – Allianz MTV Stuttgart (Polsat Sport News)

20:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Atletico Madryt – Celtic FC (Polsat Sport Premium 2)

20:50 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski – mecz 1/16 finału: Wisła Kraków – Polonia Warszawa (Polsat Sport)

20:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: AC Milan – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1)

23:30 Magazyn ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

Środa (08.11.2023)

16:50 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Eczacibasi Dynavit Stambuł – Vasas Obuda Budapeszt (Polsat Sport Fight)

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga – mecz: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport)

18:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Real Sociedad – SL Benfica (Polsat Sport Premium 2)

18:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: SSC Napoli – 1. FC Union Berlin (Polsat Sport Premium 1)

19:50 Koszykówka mężczyzn: EuroCup – mecz: WKS Śląsk Wrocław – Dolomiti Energia Trento (Polsat Sport Fight)

20:20 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: ŁKS Commercecon Łódź – CS Volei Alba Blaj (Polsat Sport)

20:20 Koszykówka kobiet – eliminacje do Euro 2025: Belgia – Polska (TVP SPORT)

20:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: FC Kopenhaga – Manchester United FC (Polsat Sport Premium 2)

20:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Arsenal FC – Sevilla FC (Polsat Sport Premium 1)

23:30 Magazyn Ligi Mistrzów (Polsat Sport Premium 1)

Czwartek (09.11.2023)

15:00 Hokej na lodzie – Turniej Niepodległości, Sosnowiec: Polska – Estonia (TVP SPORT)

17:45 Piłka nożna – Liga Konferencji Europy, 4. kolejka: Legia Warszawa – Zrinjski Mostar (TVP SPORT)

19:50 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Allianz Vero Volley Milano – Jedinstvo Stara Pazova (Polsat Sport Premium 1)

20:45 Piłka nożna – Liga Europy, 4. kolejka: Sporting Lizbona – Raków Częstochowa (TVP SPORT)

Piątek (10.11.2023)

06:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Obihiro – 1. dzień (Polsat Sport)

12:50 Piłka nożna – Mistrzostwa Świata do lat 17 mężczyzn – Indonezja 2023, grupa B: Hiszpania – Kanada (TVP SPORT)

19:30 Hokej na lodzie – Turniej Niepodległości, Sosnowiec: Polska – Łotwa (TVP SPORT)

20:20 Piłka nożna: FORTUNA 1. liga – mecz: Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (Polsat Sport Extra)

Sobota (11.11.2023)

06:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Obihiro – 2. dzień (Polsat Sport)

09:30 Piłka nożna – Mistrzostwa Świata do lat 17 mężczyzn – Indonezja 2023, grupa D: Japonia – Polska (TVP SPORT)

10:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Levi – 1. przejazd slalomu kobiet (Eurosport 1)

11:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Zermatt-Cervinii – zjazd mężczyzn (Eurosport 1)

12:50 Piłka nożna – Mistrzostwa Świata do lat 17 mężczyzn – Indonezja 2023, grupa D: Argentyna – Senegal (TVP SPORT)

13:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Levi – 2. przejazd slalomu kobiet (Eurosport 1)

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga – mecz: Asseco Resovia Rzeszów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)

15:55 Piłka ręczna kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: FTC-Rail Cargo Hungaria – MKS Zagłębie Lubin (Eurosport 1)

19:35 Hokej na lodzie – Turniej Niepodległości, Sosnowiec: Polska – Litwa (TVP SPORT)

Niedziela (12.11.2023)

12:55 Piłka nożna – Mistrzostwa Świata do lat 17 mężczyzn – Indonezja 2023, grupa F: Meksyk – Niemcy (TVP SPORT)

16:05 Koszykówka kobiet – Eliminacje do EURO 2025, Katowice: Polska – Litwa (TVP SPORT)