Zbiór wszystkich sportowych transmisji na żywo w jednym miejscu. W tym tekście będziemy zamieszczać najważniejsze naszym zdaniem wydarzenia sportowe, które zostaną rozegrane w nadchodzącym tygodniu.

Poniedziałek (20.11.2023)

12:50 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 – Indonezja 2023 – mecz 1/8 finału: Hiszpania – Japonia (TVP Sport)

13:00 Curling: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Szwajcaria – Szkocja (Polsat Sport)

17:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Turcja – Niemcy (Eurosport 1)

17:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Szwecja – Szkocja (Polsat Sport News)

20:35 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy – mecz: Albania – Wyspy Owcze (Polsat Sport Extra)

20:35 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy – mecz: Czechy – Mołdawia (Polsat Sport News)

20:35 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy – mecz: Macedonia Północna – Anglia (Polsat Sport Premium 1)

20:35 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy – mecz: Irlandia Północna – Dania (Polsat Sport Premium 2)

20:40 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy – mecz: Ukraina – Włochy (TVP Sport)

Wtorek (21.11.2023)

09:20 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 – Indonezja 2023 – mecz 1/8 finału (TVP Sport)

10:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Szkocja – Niemcy (Eurosport 1)

12:50 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 – Indonezja 2023 – mecz 1/8 finału (TVP Sport)

15:00 Curling: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Niemcy – Szwajcaria (Polsat Sport)

17:50 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy U-21 – mecz: Niemcy – Polska (TVP Sport)

17:50 Hokej: Liga Mistrzów – mecz: Skelleftea AIK – HC Oceláři Trzyniec (Polsat Sport Fight)

18:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska – mecz fazy grupowej: KGHM Chrobry Głogów – CSM Constanta (Eurosport 1)

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska – mecz fazy grupowej: HC Kriens-Luzern – Górnik Zabrze (Eurosport 1)

20:35 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy – mecz: Walia – Turcja (Polsat Sport)

20:35 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy – mecz: Grecja – Francja (Polsat Sport Extra)

20:35 Piłka nożna: Mecz Towarzyski: Austria – Niemcy (Polsat Sport News)

20:40 Piłka nożna: Mecz Towarzyski: Polska – Łotwa (TVP Sport)

23:55 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata – mecz: Paragwaj – Kolumbia (Eleven Sports 3)

Środa (22.11.2023)

00:25 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata – mecz: Urugwaj – Boliwia (Eleven Sports 2)

01:25 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata – mecz: Brazylia – Argentyna (Eleven Sports 1)

03:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw świata – mecz: Peru – Wenezuela (Eleven Sports 2)

10:00 Curling: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Szkocja – Holandia (Eurosport 1)

12:50 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 – Indonezja 2023 – mecz 1/8 finału: Francja – Senegal (TVP Sport)

15:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Włochy – Szwecja (Polsat Sport)

16:55 Tenis stołowy: Liga Mistrzów: mecz 2. rundy fazy grupowej: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – TTC Neu Ulm

17:20 Hokej: Liga Mistrzów – mecz: Lukko Rauma – HC Innsbruck (Polsat Sport Fight)

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Olympiakos Pireus (Polsat Sport)

17:55 Koszykówka mężczyzn: EuroCup – mecz: WKS Śląsk Wrocław – 7bet-Lietkabelis Poniewież (Polsat Sport Extra)

19:45 Hokej: Liga Mistrzów – mecz: Geneve Servette – Red Bull Munich (Polsat Sport Premium 2)

19:55 Koszykówka kobiet: Euroliga – mecz: LDLC ASVEL Feminin – Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Polsat Sport Extra)

20:00 Curling: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Szwajcaria – Szwecja (Polsat Sport Fight)

20:00 Curling: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Holandia – Niemcy (Eurosport 1)

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: mecz: Jastrzębski Węgiel – Guaguas Las Palmas (Polsat Sport)

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Cucine Lube Civitanova – CS Arcada Galati (Polsat Sport Premium 1)

Czwartek (23.11.2023)

10:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023: mecz: Szwajcaria – Włochy (Polsat Sport)

12:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy – losowanie par barażowych (Polsat Sport Extra)

15:00 Curling: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz: Włochy – Niemcy (Eurosport 1, Polsat Sport)

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Asseco Resovia Rzeszów – Tours VB (Polsat Sport)

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz fazy grupowej: Industria Kielce – HC PPD Zagrzeb (Eurosport 1)

20:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz półfinałowy (Polsat Sport News)

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Trentino Itas – ACH Volley Lublana (Polsat Sport Premium 1)

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz fazy grupowej: Barca – ORLEN Wisła Płock (Eurosport 1)

Piątek (24.11.2023)

06:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Osace – program krótki solistek (Polsat Sport)

08:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Osace – program krótki par sportowych (Polsat Sport)

10:00 Curling: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz półfinałowy (Eurosport 2, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News)

10:50 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ruce – konkurs skoków (Eurosport 1)

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Osace – program krótki solistów (Polsat Sport)

12:15 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce – biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn (Eurosport 1)

14:50 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ruce – bieg na 7,5 km (Eurosport 1)

15:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz o 3. miejsce (Polsat Sport News)

16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce – kwalifikacje (Eurosport 1)

20:00 Curling: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz o 3. miejsce (Polsat Sport News)

Sobota (25.11.2023)

03:50 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Osace – taniec rytmiczny (Polsat Sport)

05:50 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Osace – program krótki solistek (Polsat Sport)

08:50 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ruce – konkurs skoków (Eurosport 1)

09:10 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Osace – program krótki par sportowych (Polsat Sport)

10:00 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce – bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet (Eurosport 1)

10:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz finałowy (Polsat Sport Extra)

11:00 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Stubai – slopestyle kobiet i mężczyzn (Eurosport 2)

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Osace – program krótki solistów (Polsat Sport)

12:15 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce – bieg na 10 km stylem klasycznym mężczyzn (Eurosport 2)

12:25 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund – pojedyncza sztafeta mieszana (TVP Sport)

14:05 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ruce – bieg na 10 km (Eurosport 1)

14:35 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund – sztafeta mieszana (TVP Sport)

15:00 Curling: Mistrzostwa Europy – Aberdeen 2023 – mecz finałowy mężczyzn (Polsat Sport News)

16:15 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce – konkurs (Eurosport 1)

18:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Killington – 2. przejazd slalomu giganta kobiet (Eurosport 1)

Niedziela (26.11.2023)

08:50 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ruce – bieg na 10 km (Eurosport 1)

09:45 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce – bieg na 20 km stylem dowolnym kobiet (Eurosport 1)

11:20 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund – bieg indywidualny kobiet (TVP Sport)

12:20 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce – bieg na 20 km stylem dowolnym mężczyzn (Eurosport 2)

13:25 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Ruce – konkurs skoków (Eurosport 1)

14:30 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund – bieg indywidualny mężczyzn (TVP Sport)

15:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce – kwalifikacje (Eurosport 1)

16:15 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce – konkurs (Eurosport 1)

18:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Killington – 2. przejazd slalomu kobiet (Eurosport 1)