Zbiór wszystkich sportowych transmisji na żywo w jednym miejscu. W tym tekście będziemy zamieszczać najważniejsze naszym zdaniem wydarzenia sportowe, które zostaną rozegrane w nadchodzącym tygodniu.

Poniedziałek 27.11.2023

Wtorek 28.11.2023

09:20 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 – Indonezja 2023 – mecz półfinałowy (TVP Sport)

12:50 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 – Indonezja 2023 – mecz półfinałowy (TVP Sport)

16:55 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: VK Jihostroj Czeskie Budziejowice – Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)

17:55 Koszykówka mężczyzn: EuroCup – mecz: Turk Telekom Ankara – Śląsk Wrocław (Polsat Sport News)

18:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: SS Lazio – Celtic FC (Polsat Sport Premium 2)

18:35 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Szachtar Donieck – Royal Antwerp FC (Polsat Sport Premium 1)

18:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska – mecz fazy grupowej: AEK Ateny – Górnik Zabrze (Eurosport 1)

20:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Grot Budowlani Łódź – Fenerbahce Opet Stambuł (Polsat Sport)

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska – mecz fazy grupowej: KGHM Chrobry Głogów – Sporting CP (Eurosport 1)

20:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Paris Saint-Germain – Newcastle United FC (Polsat Sport Premium 2)

20:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: FC Barcelona – FC Porto (Polsat Sport Premium 1)

Środa 29.11.2023

14:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Halkbank Ankara – Berlin Recycling Volley (Polsat Sport Extra)

15:15 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund – sztafeta kobiet (TVP Sport)

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Ziraat Bank Ankara – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: ACH Volley Ljubljana – Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport News)

18:05 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Sevilla FC – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 2)

18:35 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Galatasaray SK – Manchester United FC (Polsat Sport Premium 1)

18:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz fazy grupowej: RK Celje Pivovarna Laško – ORLEN Wisła Płock (Eurosport 1)

18:50 Siatkówka mężczyzn: Challenge Cup – mecz: Projekt Warszawa – Calcit Kamnik (Polsat Sport Fight)

19:55 Koszykówka kobiet: Euroliga – mecz: Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Casademont Zaragoza (Polsat Sport News)

20:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: PGE Rysice Rzeszów – A. Carraro Imoco Conegliano (Polsat Sport)

20:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Arsenal FC – RC Lens (Polsat Sport Premium 2)

20:50 Piłka nożna: Liga Mistrzów – mecz: Real Madryt CF – SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1)

Czwartek 30.11.2023

15:15 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund – sztafeta mężczyzn (TVP Sport)

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Calcit Kamnik – SC Patsdam (Polsat Sport Premium 1)

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: VK Lvi Praga – Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport Premium 4)

18:40 Piłka nożna: Liga Europy – mecz: Sturm Graz – Raków Częstochowa (TVP Sport)

18:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz fazy grupowej: THW Kiel – Paris Saint-Germain Handball (Eurosport 1)

20:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Volero Le Cannet – ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport)

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz fazy grupowej: Industria Kielce – HC Eurofarm Pelister (Eurosport 1)

20:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: SL Benfica – Gas Sales Daiko Piacenza (Polsat Sport News)

20:55 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy – mecz: Aston Villa FC – Legia Warszawa (TVP Sport)

Piątek 01.12.2023

11:50 Kombinacja norweska kobiet: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer – konkurs skoków (Eurosport 2)

14:00 Kombinacja norweska kobiet: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer – bieg na 5 km (Eurosport 2)

14:40 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund – bieg sprinterski kobiet (TVP Sport)

17:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer – kwalifikacje (Eurosport 1)

18:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek – zjazd mężczyzn (Eurosport 1)

20:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Stavanger – dzień 1 (Polsat Sport Premium 1)

Sobota 02.12.2023

06:00 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Pekinie – big air (Polsat Sport Extra)

09:30 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Gallivare – bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet (Eurosport 1)

09:40 Kombinacja norweska kobiet: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer – konkurs skoków (Eurosport 2)

10:50 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer – konkurs skoków (Eurosport 1)

11:00 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Pekinie – big air (Polsat Sport Extra)

11:45 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Gallivare – bieg na 10 km stylem dowolnym mężczyzn (Eurosport 1)

11:50 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (Eurosport 2)

12:30 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Les Deux Alpes – cross (Polsat Sport Extra)

12:50 Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 – Indonezja 2023 – mecz finałowy (TVP Sport)

13:20 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer – bieg na 5 km kobiet (Eurosport 1)

13:55 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer – bieg na 10 km (Eurosport 1)

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Stavanger – 2. dzień (Polsat Sport Extra)

14:55 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Östersund – bieg sprinterski mężczyzn (TVP Sport)

16:10 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (Eurosport 1)

17:55 Piłka nożna: Euro 2024 – losowanie grup (TVP Sport)

18:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek – zjazd mężczyzn (Eurosport 1)

20:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Tremblant – 2. przejazd slalomu giganta kobiet (Eurosport 1)

Niedziela 03.12.2023