Zbiór wszystkich sportowych transmisji na żywo w jednym miejscu. W tym tekście będziemy zamieszczać najważniejsze naszym zdaniem wydarzenia sportowe, które zostaną rozegrane w nadchodzącym tygodniu.

Poniedziałek (04.12.2023)

Wtorek (05.12.2023)

16:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Eczacibasi Dynavit Stambuł – Maritza Plovdiv (Polsat Sport Premium 1)

16:55 Pływanie: Mistrzostwa Europy na krótkim basenie – Bukareszt 2023 – 1. dzień (TVP Sport)

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: ŁKS Commercecon Łódź – SC Prometey Dnipro (Polsat Sport News)

17:50 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski – mecz 1/8 finału: Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze (Polsat Sport)

17:55 Piłka nożna: Puchar Niemiec – mecz 1/8 finału: 1. FC Magdeburg – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 2)

17:55 Piłka nożna: Puchar Niemiec – mecz 1/8 finału: 1. FC Kaiserslautern – 1. FC Nurnberg (Eleven Sports 1)

18:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska – mecz fazy grupowej: Chrobry Głogów – MOL Tatabanya KC (Eurosport 1)

18:50 Hokej: Liga Mistrzów – mecz ćwierćfinałowy: Skelleftea AIK – Farjestad Karlstad (Polsat Sport Fight)

18:55 Piłka nożna kobiet: Liga Narodów – mecz: Polska – Grecja (TVP Sport)

19:40 Hokej: Liga Mistrzów – mecz: Rapperswil-Jona Lakers – Vitkovice Ridera (Polsat Sport Premium 3)

19:40 Hokej: Liga Mistrzów – mecz: Geneve-Servette – Vaxjo Lakers (Polsat Sport Premium 4)

19:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Volero Le Cannet – CS Volei Alba Blaj (Polsat Sport Premium 5)

19:55 Koszykówka mężczyzn: EuroCup – mecz: WKS Śląsk Wrocław – Mincidelice JL Bourg en Bresse (Polsat Sport News)

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzyń – mecz: A. Carraro Imoco Conegliano – Allianz MTV Stuttgart (Polsat Sport Premium 1)

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska – mecz fazy grupowej: Górnik Zabrze – TSV Hannover-Burgdorf (Eurosport 1)

20:40 Piłka nożna: Puchar Niemiec – mecz 1/8 finału: FC 08 Homburg-Saar – FC St. Pauli (Eleven Sports 2)

20:40 Piłka nożna: Puchar Niemiec – mecz 1/8 finału: Borussia Monchengladbach – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1)

20:50 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski – mecz 1/8 finału: Jagiellonia Białystok – Warta Poznań (Polsat Sport)

20:50 Piłka nożna: Puchar Włoch – mecz 1/8 finału: SS Lazio – Genoa CFC (Polsat Sport Premium 6)

22:00 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii – 2. połowa meczu 2. rundy: RCD Espanyol – Real Valladolid (TVP Sport)

Środa (06.12.2023)

13:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz: Cherif Younousse i Ahmed Tijan – Bartosz Łosiak/Michał Bryl (Polsat Sport)

14:50 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski – mecz 1/8 finału: Stal Mielec – Widzew Łódź (Polsat Sport)

16:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Fenerbahce Opet Stambuł – SC Potsdam (Polsat Sport News)

16:55 Pływanie: Mistrzostwa Europy na krótkim basenie – Bukareszt 2023 – 2. dzień (TVP Sport)

17:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Vakifbank Stambuł – Jedincowo Stara Pazova (Polsat Sport Premium 3)

17:50 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski – mecz 1/8 finału: Raków Częstochowa – Cracovia (Polsat Sport)

17:55 Hokej: Liga Mistrzów – mecz: Dynamo Pardubice – Lukko Rauma (Polsat Sport Premium 1)

17:55 Piłka nożna: Puchar Niemiec – mecz 1/8 finału: Bayer 04 Leverkusen – SC Paderborn 07 (Eleven Sports 1)

17:55 Piłka nożna: Puchar Niemiec – mecz 1/8 finału: 1. FC Saarbrucken – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 2)

18:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Savino Del Bene Scandicci – Vasas Obuda Budapest (Polsat Sport Premium 2)

18:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz fazy grupowej: OTP Bank – Pick Szeged – Industria Kielce (Eurosport 1)

18:55 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii – mecz 2. rundy: CF Villanovense – Real Betis Balompie (TVP Sport)

19:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Allianz Vero Volley Milano – Volley Mulhouse Alsace (Polsat Sport Premium 4)

19:55 Koszykówka kobiet: Euroliga – mecz: Polski Cukier AZS UMCS Lublin – Beretta Famila Schio (Polsat Sport Fight)

20:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: Grot Budowlani Łódź – Calcit Kamnik (Polsat Sport News)

20:40 Piłka nożna: Puchar Niemiec – mecz 1/8 finału: VFB Stuttgart – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1)

20:40 Piłka nożna: Puchar Niemiec – mecz: Hertha BSC – Hamburger SV (Eleven Sports 2)

20:50 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski – mecz 1/8 finału: Korona Kielce – Legia Warszawa (Polsat Sport)

20:50 Piłka nożna: Liga szkocka – mecz: Heart of Midlothion FC – Rangers FC (Polsat Sport Premium 2)

20:50 Piłka nożna: Puchar Włoch – mecz 1/8 finału: ACF Fiorentina – FC Parma (Polsat Sport Premium 1)

20:55 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii – mecz 2. rundy: Atletico Astorga – Sevilla FC (TVP Sport)

Czwartek (07.12.2023)

10:55 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Pekinie – program krótki par sportowych (Polsat Sport, Eurosport 2)

11:50 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski – mecz 1/8 finału: Carina Gubin – Piast Gliwice (Polsat Sport)

12:05 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Pekinie – program krótki solistów (Polsat Sport Extra, Eurosport 2)

13:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz: Bartosz Łosiak/Michał Bryl – Miles Partain/Andy Benesh (Polsat Sport Extra)

13:30 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Val Thorens – cross (Polsat Sport Premium 1, Eurosport 2)

16:55 Pływanie: Mistrzostwa Europy na krótkim basenie – Bukareszt 2023 – 3. dzień (TVP Sport)

17:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń – mecz: PGE Rysice Rzeszów – Asterix Avo Beveren (Polsat Sport Extra)

17:50 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski – mecz 1/8 finału: Wisła Kraków – Stal Rzeszów (Polsat Sport)

18:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz: Bartosz Łosiak/Michał Bryl – Samuele Cottafava/Paolo Nicolai (Polsat Sport Premium 2)

18:40 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz fazy grupowej: Aalborg Handbold – Paris Saint-Germain Handball (Eurosport 1)

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz fazy grupowej: ORLEN Wisła Płock – Telekom Veszprem (Eurosport 1)

20:50 Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski – mecz 1/8 finału: Arka Gdynia – Lech Poznań (Polsat Sport)

20:55 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii – mecz 2. rundy: Cayon – Athletic Club (TVP Sport)

Piątek (08.12.2023)

08:35 Skeleton: Zawody Pucharu Świata w La Plagne – 1. przejazd kobiet (Polsat Sport Extra)

09:45 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Pekinie – program dowolny par sportowych (Polsat Sport, Eurosport 2)

10:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz – supergigant kobiet (Eurosport 1)

10:35 Skeleton: Zawody Pucharu Świata w La Plagne – 2. przejazd kobiet (Polsat Sport Extra)

11:25 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen – bieg sprinterski mężczyzn (TVP Sport)

12:40 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Val Thorens – cross (Polsat Sport Premium 1)

12:55 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Pekinie – program krótki solistek (Polsat Sport, Eurosport 1)

13:00 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre – jazda po muldach (Polsat Sport Premium 1)

13:30 Skeleton: Zawody Pucharu Świata w La Plagne – 1. przejazd mężczyzn (Polsat Sport Extra)

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Pekinie – taniec rytmiczny (Polsat Sport)

14:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz: Ondrej Perusic/David Schweiner – Bartosz Łosiak/Michał Bryl (Polsat Sport Fight)

14:20 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen – bieg sprinterski kobiet (TVP Sport)

15:00 Skeleton: Zawody Pucharu Świata w La Plagne – 2. przejazd mężczyzn (Polsat Sport Extra)

15:40 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Klingenthal – kwalifikacje (Eurosport 1)

16:55 Pływanie: Mistrzostwa Europy na krótkim basenie – Bukareszt 2023 – 4. dzień (TVP Sport)

18:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim – 1. dzień (Polsat Sport News)

20:25 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska – mecz: Gioiella Prisma Taranto – Gas Sales Bluenergy Piacenza (Polsat Sport Premium 1)

Sobota (09.12.2023)

07:00 Short track: Zawody Pucharu Świata w Pekinie – 2. dzień (Polsat Sport Extra)

09:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w La Plagne – przejazd jedynek kobiet (Polsat Sport)

09:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d’Isere – 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn (Eurosport 1)

10:30 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w La Plagne – przejazd jedynek kobiet (Polsat Sport)

10:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz – zjazd kobiet (Eurosport 1)

10:50 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Pekinie – program dowolny par tanecznych (Eurosport 2)

11:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz półfinałowy kobiet (Polsat Sport Fight)

11:50 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Pekinie – program krótki solistek (Eurosport 2)

12:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz półfinałowy kobiet (Polsat Sport Fight)

12:10 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen – bieg na dochodzenie mężczyzn (TVP Sport)

13:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz półfinałowy mężczyzn (Polsat Sport Fight)

13:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d’Isere – 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn (Eurosport 1)

13:05 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Östersund – biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn (Eurosport 2)

13:30 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w La Plagne – 1. przejazd czwórek mężczyzn (Polsat Sport Extra)

14:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz półfinałowy mężczyzn (Polsat Sport Fight)

14:40 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen – bieg na dochodzenie kobiet (TVP Sport)

14:40 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim (Polsat Sport News)

14:50 Piłka nożna: Liga czeska – mecz: AC Sparta Praga – FK Jablonec (Polsat Sport Premium 2)

15:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w La Plagne – 2. przejazd czwórek mężczyzn (Polsat Sport Extra)

16:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz o 3. miejsce kobiet (Polsat Sport Fight)

16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Klingenthal (Eurosport 1)

16:55 Pływanie: Mistrzostwa Europy na krótkim basenie – Bukareszt 2023 – 5. dzień (TVP Sport)

17:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz o 3. miejsce mężczyzn (Polsat Sport Fight)

18:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz finałowy kobiet (Polsat Sport Fight)

19:00 Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze – mecz finałowy mężczyzn (Polsat Sport Fight)

Niedziela (10.12.2023)