Zbiór wszystkich sportowych transmisji na żywo w jednym miejscu. W tym tekście będziemy zamieszczać najważniejsze naszym zdaniem wydarzenia sportowe, które zostaną rozegrane w nadchodzącym tygodniu.

Poniedziałek (18.12.2023)

09:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Alta Badia – 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn (Eurosport 1)

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów – losowanie par 1/8 finału (Polsat Sport Premium 1)

13:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Alta Badia – 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn (Eurosport 1)

Wtorek (19.12.2023)

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Ziraat Bank Ankara (Polsat Sport)

20:55 Piłka nożna: Puchar Włoch – mecz 1/8 finału: SSC Napoli – Frosinone Calcio (Polsat Sport Extra)

Środa (20.12.2023)

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Jastrzębski Węgiel – VK Jihostroj Czeskie Budziejowice (Polsat Sport)

17:55 Koszykówka kobiet: Euroliga – mecz: ACS Sepsi-SIC – Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Polsat Sport Extra)

18:25 Futsal: Eliminacje mistrzostw świata – mecz: Polska – Ukraina (TVP Sport)

18:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: SVG Luneburg – Guaguas Las Palmas (Polsat Sport Premium 3)

19:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Berlin Recycling Volleys – Halkbank Ankara (Polsat Sport Premium 4)

19:55 Koszykówka mężczyzn: EuroCup – mecz: WKS Śląsk Wrocław – Buducnost VOLI Podgorica (Polsat Sport Extra)

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Knak Roeselare – Olympiacos Pireus (Polsat Sport Premium 1)

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Gas Sales Bluenergy Piacenza – SL Benfica (Polsat Sport Premium 5)

20:20 Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga – mecz: Industria Kielce – ORLEN Wisła Płock (Polsat Sport)

20:55 Piłka nożna: Puchar Włoch – mecz 1/8 finału: Inter Mediolan – Bologna FC (Polsat Sport News)

20:55 Piłka nożna: Puchar Holandii – mecz 2. rundy: Feyenoord Rotterdam – FC Utrecht (Polsat Sport Premium 6)

Czwartek (21.12.2023)

11:45 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Innichen – cross (Polsat Sport Extra, Eurosport 1)

17:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 1. przejazd slalomu kobiet (Eurosport 1)

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Asseco Resovia Rzeszów – ACH Volley Lublana (Polsat Sport)

18:40 Piłka nożna: Puchar Holandii – mecz 2. rundy: Heracles Almelo – AFC Ajax (Polsat Sport News)

19:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Trentino Itas – Tours VB (Polsat Sport Extra)

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Grenyard Maaseik – CS Arcade Galach (Polsat Sport Premium 2)

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – mecz: Cucine Lube Civitanova – VK Lvi Praha (Polsat Sport Premium 5)

20:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 2. przejazd slalomu kobiet (Eurosport 1)

20:55 Piłka nożna: Puchar Holandii – mecz 2. rundy: PSV Eindhoven – FC Twente (Polsat Sport News)

Piątek (22.12.2023)

10:30 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Bakuriani – jazda po muldach (Polsat Sport Extra, Eurosport 1)

12:00 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Innichen – cross (Polsat Sport Extra, Eurosport 1)

16:40 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Polski w Zakopanem – konkursy na skoczni dużej kobiet i mężczyzn (TVP Sport)

17:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio – 1. przejazd slalomu mężczyzn (Eurosport 1)

20:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio – 2. przejazd slalomu mężczyzn (Eurosport 1)

Sobota (23.12.2023)

10:30 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Bakuriani – jazda po muldach podwójnych (Polsat Sport Extra, Eurosport 1)

14:00 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Davos – slalom równoległy (Polsat Sport Extra, Eurosport 2)

Niedziela (24.12.2023)