Już niedługo piłkarska reprezentacja Polski rozegra swój kolejny mecz w walce o mistrzostwa Europy. Biało-Czerwoni na PGE Narodowym zmierzą się z narodową drużyną Estonii. W nadchodzącym tygodniu również zostaną rozegrane pozostałe mecze barażowe o Euro 2024 oraz mecze eliminacyjne do MŚ 2026 w strefie azjatyckiej. Poniżej przedstawiamy plan meczowy poszczególnych reprezentacji narodowych z całego świata!

Mecze reprezentacyjne – marzec 2024

Czwartek 21.03.2024

Eliminacje do MŚ (AFC): Pakistan – Jordania godz. 10:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Australia – Liban godz. 10:10

Eliminacje do MŚ (AFC): Chińskie Tajpej – Kirgistan godz. 11:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Japonia – Korea Północna godz. 11:23

Eliminacje do MŚ (AFC): Korea Południowa – Tajlandia godz. 12:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Myanmar – Syria godz. 12:30

Eliminacje do MŚ (AFC): Hongkong – Uzbekistan godz. 13:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Singapur – Chiny godz. 13:30

Mecz towarzyski: Cypr – Łotwa godz. 14:00

Mecz towarzyski: Czarnogóra – Białoruś godz. 14:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Indonezja – Wietnam godz. 14:30

Eliminacje do MŚ (AFC): Iran – Turkmenistan godz. 17:00

Baraż o awans do Euro 2024: Gruzja – Luksemburg godz. 18:00

Mecz towarzyski: Rosja – Serbia godz. 18:00

Mecz towarzyski: Malta – Słowenia godz. 19:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Oman – Malezja godz. 19:00

Eliminacje do MŚ (AFC): ZEA – Jemen godz. 19:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Katar – Kuwejt godz. 19:30

Eliminacje do MŚ (AFC): Palestyna – Bangladesz godz. 19:30

Mecz towarzyski: Gwinea – Vanuatu godz. 20:00

Mecz towarzyski: Wyspy Zielonego Przylądka – Gujana godz. 20:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Afganistan – Indie godz. 20:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Arabia Saudyjska – Tadżykistan godz. 20:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Irak – Filipiny godz. 20:00

Eliminacje do MŚ (AFC): Nepal – Bahrajn godz. 20:00

Baraż o awans do Euro 2024: Bośnia i Hercegowina – Ukraina godz. 20:45

Baraż o awans do Euro 2024: Polska – Estonia godz. 20:45

Baraż o awans do Euro 2024: Walia – Finlandia godz. 20:45

Baraż o awans do Euro 2024: Grecja – Kazachstan godz. 20:45

Baraż o awans do Euro 2024: Izrael – Islandia godz. 20:45

Baraż o awans do dywizji C Ligi Narodów UEFA: Gibraltar – Litwa godz. 20:45

Mecz towarzyski: Portugalia – Szwecja godz. 20:45

Mecz towarzyski: Portoryko – Belize godz. 22:00

Mecz towarzyski: RPA – Andora godz. 22:00

Mecz towarzyski: Wenezuela – Włochy godz. 22:00

Piątek 22.03.2024:

Półfinał Ligi Narodów Concacaf: USA – Jamajka godz. 01:00

Mecz towarzyski: Gwatemala – Ekwador godz. 02:30

Półfinał Ligi Narodów Concacaf: Panama – Meksyk godz. 04:15

Mecz towarzyski: Kambodża – Gwinea Równikowa godz. 12:00

Mecz towarzyski: Armenia – Kosowo godz. 14:00

Mecz towarzyski: Botswana – Rwanda godz. 14:00

Mecz towarzyski: Bułgaria – Tanzania godz. 14:00

Mecz towarzyski: Burkina Faso – Libia godz. 14:00

Mecz towarzyski: Nigeria – Ghana godz. 14:00

Mecz towarzyski: Rumunia – Irlandia Północna godz. 14:00

Mecz towarzyski: Macedonia Północna – Mołdawia godz. 15:30

Mecz towarzyski: Azerbejdżan – Mongolia godz. 17:00

Mecz towarzyski: Norwegia – Czechy godz. 18:00

Mecz towarzyski: Wyspy Owcze – Liechtenstein godz. 18:00

Mecz towarzyski: Senegal – Gabon godz. 20:30

Mecz towarzyski: Albania – Chile godz. 20:45

Mecz towarzyski: Węgry – Turcja godz. 20:45

Mecz towarzyski: Holandia – Szkocja godz. 20:45

Mecz towarzyski: Hiszpania – Kolumbia godz. 21:30

Mecz towarzyski: Algieria – Boliwia godz. 22:00

Mecz towarzyski: Niger – Togo godz. 22:00

Mecz towarzyski: Peru – Nikaragua godz. 22:00

Mecz towarzyski: Maroko – Angola godz. 23:00

Mecz towarzyski: Mauretania – Mali godz. 23:00

Sobota 23.03.2024:

Mecz towarzyski: Argentyna – Salwador godz. 01:00

Mecz towarzyski: WKS – Benin godz. 17:00

Mecz towarzyski: Słowacja – Austria godz. 18:00

Mecz towarzyski: Irlandia – Belgia godz. 18:00

Mecz towarzyski: Anglia – Brazylia godz. 20:00

Mecz towarzyski: Dania – Szwajcaria godz. 20:00

Mecz towarzyski: Francja – Niemcy godz. 21:00

Baraż o awans do Copa America 2024: Kanada – Trynidad i Tobago godz. 22:00

Niedziela 24.03.2024:

Baraż o awans do Copa America 2024: Kostaryka – Honduras godz. 01.15

Mecz towarzyski: San Marino – Saint Kitts i Nevis godz. 20:45

Mecz towarzyski: Włochy – Ekwador godz. 21:00